sobota, 31. července 2010

     Ahooooj, zdravíme vás ze Šmoulova kousek od Domašova ze srdce Jesenických hor. Na listech této kroniky vám budeme po dobu příštích 14 dnů přinášet zprávy ze Šmoulova a jeho blízkého i vzdálenějšího okolí. Dobrodružství nás čeká opravdu spousta, tak vám všem přejeme příjemné počtení a bude-li nám šmoulí technika nakloněna, budeme se snažit přikládat kromě zpráv i nějaké ty obrázky.

     Dnes krátce po poledni se domašovské tábořiště proměnilo v jednu velkou šmoulí vesničku. Po vybalení a zabydlení jsme rovnýma nohama skočili do prvních šmoulích zápolení. Ve čtyřech krátkých soutěžích si všichni šmoulové a šmoulinky vybojovali své šmoulí vedoucí

1/4
2/4
sobota, 31. července 2010

a instruktory a barvu své vesničky, která nás bude provázet po celou dobu našeho šmoulování.

     Po večeři, kdy pro nás byl připraven vynikající buřtguláš, se celá naše šmoulí vesnice odebrala k prvnímu táborovému ohni. Ten se podařilo zapálit Waldovi na první pokus a za praskání smrkového dřeva zazněla naše letošní šmoulí táborová hymna. Následovalo představení všech dospěláckých šmoulů a úvod do letošní celotáborové hry. Poté jsme si zazpívali za doprovodu Supovy kytary několik táborových písniček zakončených společnou Večerkou. Za svitu vycházejícího měsíce se všichni šmoulové a šmoulinky vydali do svých spacáků nabrat síly na další šmoulí putování.

3/4
4/4